velj 01 2016

PČELARSKA ŠKOLA

imagesPoštovane pčelarke i pčelari,

Pučko otvoreno učilište Marinković iz Garešnice u narednom razdoblju palnira organizirati i provesti stručno osposobljavanje za poslove pčelara. Odobrenjem Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta, ukoliko se skupi dovoljan broj polaznika, teorijska nastava u trajanju 60-ak sati će se izvoditi u II. osnovnoj školi u Bjelovaru. Obzirom da stručno osposobljavanje košta 2500 kuna želja nam je obratiti se Županiji Bjelovarsko bilogorskoj kako bi ista pomogla pčelarima i sufinancirala troškove školovanja u iznosu od 50%. Kako bismo imali snažnije argumente za  zamolbu za sufinanciranjem školovanja potrebno je priložiti okvirni broj osoba s područja Županije koje su zainteresirane za navedeno osposobljavanje. Zbog svega gore navedenog molimo zainteresirane pčelarke i pčelare iz naše udruge da se jave do najkasnije 15. veljače dopredsjedniku udruge Draženu Kovaču na broj tel. 098/959-9387.

Medno!

Trajni link do ovog članka: http://www.pcelarska-udruga-bilogora.hr/?p=2652