sij 28 2016

12. međunarodni pčelarski sajam

preuzmi (1)Dana 06. i 07. veljače 2016. godine na sajamskom prostoru u Gudovcu  održava se 12. po redu međunarodni pčelarski sajam. Obzirom kako su pčelarski savez BBŽ i pčelarska udruga “Bilogora” Bjelovar zakupili određeni prodajni prostor za izlaganje pčelarskih proizvoda molimo sve zainteresirane članove udruge koji bi izlagali na sajmu da svoje prijave predaju najkasnije do 29. siječnja 2016. godine (petak) predsjedniku udruge Milanu Jantoleku kojeg mogu kontaktirati na br. tel. 099/420-5880.

Napominjemo, kako svi kandidati moraju udovoljavati sve zakonske uvjete za prodaju na sajamskim događanjima.

Nadalje, na sajmu će biti organizirano natjecanje u pripremi medenjaka gdje mogu svi sudjelovati. Termin dostave medenjaka je do subote 06. 02.2016 godine u 10,00h, a  mjesto održavanje je u paviljonu 1 – I.kat (Mala sajamska dvorana). Svi sudionici natjecanja ostvaruju besplatan ulaz za navedeni datum i prigodni slatki poklon od sponzora natjecanja.

Program događanja na sajmu možete vidjeti ovdje

Trajni link do ovog članka: http://www.pcelarska-udruga-bilogora.hr/?p=2647