ožu 12 2015

Ažuriranje evidencije pčelara i pčelinjaka

Ovim putem obavještavamo sve članove udruge i ostale pčelare koji žele koristiti državnu potporu sukladno Pravilniku o uvjetima i načinu provedbe posebnih mjera pomoći za sektor pčelarstva u 2015. godini prema Nacionalnom pčelarskom programu za razdoblje od 2014. do 2016. godine da svoje podatke dostave pašnom povjereniku pčelarske udruge “Bilogora” Saši Ružičiću. Povjerenik će podatke prikupljati 18. (srijeda) i 19. (četvrtak)  ožujka 2015. godine od 18 sati u prostorijama udruge na adresi Masarykova 8 Bjelovar.

Naknada za ažuriranje evidencije je ostala ista kao i ranije, 2 kn po pčelinjoj zajednici za članove HPS-a i 3,5 kn po pčelinjoj zajednici za pčelare koji nisu članovi HPS-a tj. za sve one koji nisu platili članarinu za tekuću 2015. godinu.

Za ažuriranje Evidencije potrebno je popuniti obrazac 3 “Godišnja dojava pčelinjih zajednica”.

Obrazac Godišnja dojava-Prilog 3-sa IBAN-om

Trajni link do ovog članka: http://www.pcelarska-udruga-bilogora.hr/?p=2509