lip 30 2014

KREĆE PODJELA VMP-a

Evo kako izgleda pijana pčela        Ovim putem obavještavamo sve pčelare koji su se prijavili za nabavku VMP-a za tretiranje pčelinjih zajednica protiv Varoe da će pašni povjerenik vršiti podjelu lijeka u srijedu 02. srpnja 2014. godine od 16:00 do 19:00 sati u prostorijama udruge na adresi Masarykova 8 u Bjelovaru.

Nadalje, obavještavamo sve pčelare koji su podnijeli zahtjev za korištenjem VMP-a da pripreme čitke kopije važeće osobne iskaznice s obje strane, koje će predati povjereniku prilikom podjele veterinarsko medicinskih proizvoda. Napominjemo da VMP mogu podići isključivo podnositelji zahtjeva uz vlastoručni potpis, a ne susjedi, kumovi, prijatelji i sl. U protivnom povjerenik neće izdavati zatraženi VMP.

Tko ne podigne lijek neće ga više moći dobiti, jer će biti vraćen distributeru, ali će troškove  nabave tog lijeka morati platiti pčelar.

Trajni link do ovog članka: http://www.pcelarska-udruga-bilogora.hr/?p=2357