lip 13 2014

USKORO KREĆE PODJELA VETERINARSKO MEDICINSKOG PROIZVODA

Na temelju Nacionalnog pčelarskog programa za razdoblje od 2014. do 2016. godine, te odredaba članka 4. stavak 3. 4, 5, 6 i 7.   Pravilnika uvjetima i načinu provedbe posebnih mjera pomoći za sektor pčelarstva za 2014. godinu prema Nacionalnom pčelarskom programu  za razdoblje od 2014. do 2016. godine (Narodne novine 106/13, 142/13, 65/14), te Odluke Povjerenstva za provedbu javnog poziva od dana 11.06.2014.godine,   Hrvatski pčelarski savez je objavio Javni poziv odobrenim veleprodajama veterinarsko medicinskih proizvoda za dobavljanje i distribuciju veterinarsko medicinskog preparata u provođenju kontrole varooze na pčelinjim zajednicama. Sukladno objavljenim odredbama javnog poziva izabrani dobavljač  mora distribuirati veterinarsko medicinske preparate prema pčelarskim udrugama na terenu u razdoblju od 01. srpnja do 08. srpnja 2014. godine.

Temeljem svega gore navedenog obavještavamo vas da će pčelarska udruga “Bilogora” vršiti podjelu VMP-a odmah po obavljenoj distribuciji od strane ovlaštenog dobavljača. Točan termin biti će objavljen naknadno.

Ovim putem obavještavamo sve pčelare koji su podnijeli zahtjev za korištenjem VMP-a da pripreme čitke kopije važeće osobne iskaznice s obje strane, koje će predati povjereniku prilikom podjele veterinarsko medicinskih proizvoda. Nadalje napominjemo da VMP mogu podići isključivo podnositelji zahtjeva uz vlastoručni potpis, a ne susjedi, kumovi, prijatelji i sl. U protivnom povjerenik neće izdavati zatraženi VMP.

Trajni link do ovog članka: http://www.pcelarska-udruga-bilogora.hr/?p=2340