stu 25 2013

Na području Sesveta ukradeno 40 košnica

sesvete kradja2

Pčelaru Stjepanu Krznecu inače članu PU “Propolis” iz Zagreba tijekom proteklih dana ukradeno je 40 košnica. Vlasnik pčelinjaka je dana 25. studenog 2013. godine prilikom redovitog obilaska pčelinjaka koji je smješten u području Sesvetskih Selnica uočio da mu od ukupnog broja od 75 košnica nedostaje 40 košnica. Nesretni vlasnik je otuđenje košnica prijavio policijskim službenicima koji su nakon dojave o krađi izašli na teren te izvršili očevid. Policijska istraga je u tijeku, a vlasnik štetu procjenjuje na više od 40 000 kuna. Obitelj Krznec ovim putem moli sve dobre ljude koji uoče košnice koje izgledom odgovaraju prikazanim košnicama na fotografiji ili imaju bilo kakve informacije o otuđenim košnicama da to prijave najbližoj policijskoj postaji na broj 192 ili vlasniku na br. mobitela 091/5435-198.

sesvete pkradene

sesvete pokradene2