lis 03 2019

Edukativno putovanje s predavanjem na otoku Krku

Bjelovarsko-bilogorska županija objavila je javni poziv za financijsku potporu udrugama iz područja poljoprivrede i ruralnog razvoja za 2019. g.

Na navedeni natječaj prijavili smo aktivnost/projekt pod nazivom “Pčelarska stručna predavanja – jesen 2019.” koji se sastoji od Edukativnog putovanja s predavanjem na otoku Krku te dva predavanja koja će biti provedene u Bjelovaru tijekom jeseni.

Edukativno putovanje s predavanjem provesti će se 12. listopada 2019. g. kada planiramo posjetiti pčelare Udruge pčelara “Kadulja” otok Krk u mjestu Punat prema slijedećem:

Predavanje doc.dr.sc Dražena Lušića sa Medicinskog fakulteta u Rijeci.

Tema: Što nam “uzimaju” patvorine i uvozni “med”?

Posjet otočiću Košljunu uz stručno vođenje – muzej, crkva…

Ručak.

Posjet pčelinjaku pčelara iz Udruge pčelara “Kadulja”.

I na kraju, ako nam ostane vremena posjetit ćemo pčelinjak pčelara iz naše pčelarske udruge.

Organizaciju ovog putovanja ne bi mogli realizirati bez financijske potpore Bjelovarsko- bilogorske županije, bez logističke pomoći g. Nedjeljka Mrakovčića – predsjednika i g. Mirka Almašia – pašnog povjerenika Udruge pčelara “Kadulja” te g. doc.dr.sc. Dražena Lušića.

Trajni link do ovog članka: http://www.pcelarska-udruga-bilogora.hr/?p=3391