«

»

ožu 10 2019

Printaj Objava

POTVRDE ZA REGISTRACIJU PČELARSKOG VOZILA

Molimo sve pčelare – korisnike Potvrda o upisu pčelarskih vozila u Registar pčelarskih vozila Hrvatskog pčelarskog saveza (‘Potvrda’), da potpuni zahtjev za izdavanje Potvrde s pripadajućim dokazima dostave na e-mail adresu Saveza: pcelarski-savez@zg.t-com.hr najmanje 10 radnih dana prije pokretanja postupka registracije i produženja važenja prometne dozvole za pčelarsko vozilo.

Za potpuni zahtjev treba dostaviti kopiju osobne iskaznice, prometne dozvole, za tek kupljeno vozilo kupoprodajni ugovor/račun, a ako je iz uvoza i sve strane homologacije, te obrazac Izjave o suglasnosti za obradu i korištenje osobnih podataka).

Sukladno važećem Pravilniku o uvjetima kojima moraju udovoljavati pčelarska vozila (NN 93/2013), potvrda se izdaje s rokom važenja od 60 dana.

Hrvatski pčelarski savez

Trajni link do ovog članka: http://www.pcelarska-udruga-bilogora.hr/?p=3249