ruj 03 2018

Ponuda pogača PIP

Naša ponuda za Medopip pogaču bez obzira na težinu je 6,81 kuna veleprodajno umanjeno za rabat od 8% i besplatnu dostavu na lokaciju ukoliko je narudžba veća od 1000 kg (paleta je 720 kg).

Dakle neto cijena komada pogače je 6,27 kuna+PDV =  7,08 kuna

Kako je i kolegica putem telefona naglasila, radi se o Medopip Plus pogači, univerzalnoj pogači.

Medopip Nozepina 1000g     11,06 kuna VPC  – rabat od 8%  = 10,17 kuna + PDV = 11,49 kuna

S obzirom da mi pošiljku šaljemo zbirno, a pčelari bi plaćali na licu mjesta, bilo i potrebno napraviti popis pčelara i količina koje su im potrebne. Nakon toga možemo napraviti dvije opcije:

1. Mi isporučimo robu na temelju vašeg popisa, pčelari plaćaju na licu mjesta količinu koju su naručili. Naknadno dobiju račun na ime i prezime poštom.
  2. Mi isporučimo robu na temelju vašeg popisa, pčelari plaćaju na licu mjesta količinu koju su naručili. Mi sa robom donesemo fakturu i otpremnicu koja glasi na Društvo, a vi rasporedite prema popisu.
  1. Na temelju popisa količina,  pčelarima mi pošaljemo ponudu prema kojoj oni vrše plaćanja. A onda mi robu zbirno pošaljemo na adresu Društva da se podijeli.

Ukoliko vam odgovara cijena ili imate nekih pitanja, slobodno me kontaktirajte.

Unaprijed hvala i srdačan pozdrav!

Jure Radić

Samostalni komercijalist

mob:     +385 91 211 60 26

e-mail:  jure.radic@pip.hr

Zainteresirani za kupnju pogača mogu se javiti Kovač Draženu na 098/959-9387.

Trajni link do ovog članka: http://www.pcelarska-udruga-bilogora.hr/?p=3145