velj 09 2018

Inicijativa za osnivanje proizvođačke organizacije

Poštovani pčelari,

u razmatranju je inicijativa za osnivanje proizvođačke organizacije u sektoru voća i povrća (uključuje i sektor pčelarstva) sa sjedištem u Bjelovaru (Gudovac). Iz razloga razmatranja ove inicijative s proizvođačima iz navedenih sektora, organizira se sastanak koji će se održati dana 11. veljače 2018. godine u sklopu  14. Međunarodnog pčelarskog sajma, u Velikoj sajamskoj dvorani Bjelovarskog sajma s početkom u 10,00 sati.

Iz toga razloga molimo vas da obavijestite proizvođače voća, povrća i pčelare o ovoj inicijativi, kako bi im se ista predstavila i kako bi se prezentirali daljnji postupci u proceduri osnivanja i priznavanja proizvođačke organizacije u ovom sektoru.

U dogovoru s predstavnikom Bjelovarskog sajma d.o.o., gosp. Davorinom Posavcem, ulaz za sudionike sastanka 11. veljače 2018. godine na sajam u sklopu navedene manifestacije je slobodan (potrebno je napomenuti na ulazu na sajam da sudjeluju na istom).

Savjetodavna služba

Iva Majhen – Vlašiček, dipl. ing.

Pročelnica Podružnice BBŽ

Trajni link do ovog članka: http://www.pcelarska-udruga-bilogora.hr/?p=3027