ožu 23 2017

Edukacijski posjet pčelinjacima dr.Mirjanića

Pčelarska udruga „Bagrem“, Daruvar u suradnji s dr. Mirjanićem 1.4.2017.g. organizira stručnu pčelarsku ekskurziju sa pokaznim vježbama.

Plan i program:

Gradiška, BiH, 1. 04. 2017. god.

Dolazak pčelara u Gradišku do 9.00 sati.

Kraće zadržavanje u Gradišci i odlazak na pčelinjak 1, selo Bistrica, dolazak do 9.30 sati.

Praktična pokazna vježba na pčelinjaku 1 – proljetni razvoj pčelinjih društava,

Polazak na pčelinjak 2 i dolazak oko 12.00 sati.

Praktična pokazna vježba na pčelinjaku 2 – priprema pčelinjih društava pred glavnu pašu,

– proizvodnja vještačkih rojeva i dodavanje matica,

– dvomatično pčelarenje,

– diskusija.

Polazak prema Gradišci 14.30 i eventualno kraće zadržavanje na pčelinjaku selećeg pčelara  Laze Beuka  s AŽ košnicama.

Dolazak u etno restoran „Kod Lukića“ oko 15.30 sati.

Dolazak u Gradišku u pčelarsku radnju „Košnica d.o.o.“ Gradiška oko 17.00 sati i nastavak druženja..

Cijena za članove udruge „Bagrem“ je 150,00 kn, a za ostale 180,00 kn.

U cijenu je uključen prijevoz, pokazne vježbe na pčelinjacima, okrepa na pčelinjacima (meza i piće) te ručak u etno restoranu (juha, roštilj, salata).

Zainteresirani se mogu javiti predsjedniku naše udruge Vladimiru Maturancu na mobitel 099/420-5880, ili direktno u udrugu „Bagrem“ Daruvar.

U slučaju lošeg vremena posjeta će biti odgođena.

Trajni link do ovog članka: http://www.pcelarska-udruga-bilogora.hr/?p=2851