«

»

lip 15 2020

Printaj Objava

JAVNI POZIV ZA DODJELU POTPORE MALE VRIJEDNOSTI U POLJOPRIVREDI I RURALNOM RAZVOJU NA PODRUČJU BJELOVARSKO-BILOGORSKE ŽUPANIJE

Mjera 8. POTPORE ZA PČELARSTVO
Potpora će se dodijeliti za troškove izgradnje, dogradnje i unutarnjeg uređenja prostora za punjenje i skladištenje meda. Korisnici potpora mogu biti pčelari upisani u Evidenciju pčelara i pčelinjaka koji imaju više od 50 pčelinjih zajednica u tekućoj godini. Visina  potpore  je  50 % od dokumentiranih prihvatljivih troškova, a najviše 10.000,00 kn po korisniku. PDV nije prihvatljiv trošak. Prihvatljivo je ulaganje u građevinski materijal, kao i u unutarnje odvodne, vodovodne, klimatizacijske, elektro-instalacije i prozore i vrata. Prihvatljivo je isključivo ulaganje na adresi registriranog ili odobrenog objekta.

http://bbz.hr/javni-pozivi-natjecaji/detaljnije/javni-poziv-za-dodjelu-potpore-male-vrijednosti-u-poljoprivredi-i-ruralnom

Trajni link do ovog članka: https://www.pcelarska-udruga-bilogora.hr/?p=3674