tra 29 2020

Nacionalna internet tržnica

Poštovani poljoprivrednici i ribari,

Ministarstvo poljoprivrede poziva vas da se pridružite nacionalnoj internet tržnici –Tržnica.hr.

Tržnica.hr je internet platforma Ministarstva poljoprivrede nastala odlukom Vlade Republike Hrvatske, u cilju pomoći hrvatskim poljoprivrednicima u izvanrednim okolnostima nastalima širenjem pandemije COVID-19. Nacionalna internet tržnica (NIT) omogućit će prodaju domaćih proizvoda s njiva, farmi i ribarica iz cijele Hrvatske.

Zašto prodavati na  Tržnica.hr?

• Jednostavna, brza i besplatna prezentacija proizvoda
  • Brz i direktan kontakt s kupcima
  • Pregled konkurencije i mogućnost kreiranje ponude
  • Promocija  u tradicionalnim i digitalnim medijima

Uspjeh ove platforme ovisi o Vašem sudjelovanju – bogatija i raznovrsnija ponuda domaćih proizvoda na Tržnica.hr privući će više kupaca. Znamo da ne možete ostati doma jer morate obrađivati svoja poljoprivredna zemljišta – neka Vaš vrijedan i požrtvovan rad i trud ne bude uzalud.

Ponudite svoje proizvode na Tržnica.hr i pokažimo građanima Republike Hrvatske da je domaće najbolje.

Vaše Ministarstvo poljoprivrede

Trajni link do ovog članka: http://www.pcelarska-udruga-bilogora.hr/?p=3648