stu 29 2019

Izborna Skupština Pčelarskog saveza BBŽ

28. 11.2019. održana je izborna Skupština Pčelarskog saveza Bjelovarsko-bilogorske županije.

Na Skupštini svoje izaslanike osim naše udruge imale su pčelarske udruge “Bagrem” Daruvar, “Maslačak” Grubišno Polje, “Čazma” Čazma, “Dr. Đuro Sulimanović” Garešnica i “Cvijet” Garešnica.

Novo vodstvo Saveza:

Predsjednik Goran Pranjić

Dopredsjednik Davor Taritaš

Tajnik Dalibor Horvat

Upravni odbor: Goran Pranjić, Davor Taritaš, Dalibor Jareš, Zvonko Horak, Darko Janžek, Domagoj Balja i Nemanja Vlahović.

Nadzorni odbor: Ivan Gelenčir, Aleksandar Bosanac, Dražen Kovač, Miroslav Kobra, Saša Švarc, Ivan Bundović i Leonard Šajatović.

Sud časti: Milan Pastuović, Zmagoslav Koudela i Josip Franc.

Za novog županijskog predstavnika u Upravnom odboru HPS-a izabran je Davor Taritaš.

Usvojen je i novi Statut Saveza.

Zahvaljujemo sve svim županijskim udrugama što su podržali naše prijedloge i što su nam ukazali povjerenje. Zajedno možemo biti samo jači. Medno!

Skupštinari
L. Šajatović, D. Taritaš, D. Jareš, G. Pranjić. D. Janžek, S. Švarc i Z. Horak