«

»

stu 23 2019

Printaj Objava

Predavanje prof dr Zlatka Puškadije

Prof dr Zlatko Puškadija sa Poljoprivrednog fakulteta iz Osijeka održati će predavanje u petak 29. studenog 2019. g. s početkom u 18:00 sati u Velikoj vijećnici Bjelovarsko-bilogorske županije, ul. dr Ante Starčevića 8 Bjelovar.

Prof dr Zlatko Puškadija najcjenjeniji je hrvatski predavač iz područja pčelarstva.

Navedeno predavanje je drugi dio aktivnosti/projekta pod nazivom “Pčelarska stručna predavanja – jesen 2019.” koji smo prijavili na javni poziv za financijsku potporu udrugama iz područja poljoprivrede i ruralnog razvoja za 2019. Bjelovarsko-bilogorske županije.

Pozivamo sve bjelovarsko-bilogorske pčelare na predavanje. Ulaz je slobodan.

Medno.

Trajni link do ovog članka: http://www.pcelarska-udruga-bilogora.hr/?p=3425