«

»

ožu 07 2017

Printaj Objava

Potpora pčelarima sa područja grada Bjelovara za prihranu pčela u 2017.god.

U cilju poticanja poljoprivredne proizvodnje na području Grada Bjelovara, Grad je u tekućoj 2017. proračunskoj godini osigurao financijska sredstva u vidu bespovratnih potpora obiteljskim poljoprivrednim gospodarstvima. Jedna od tih potpora namijenjena je i pčelarima, OPG- ima s  područja grada Bjelovara.

 

Redni broj Naziv potpore  Planirana sredstva u 2017. Najviši iznos potpore koju poduzetnik može dobiti /namjena subvencije Subvencije namijenjene
3.  

Prihrana pčela, pčelarima sa područja Grada Bjelovara

 

 

20.000,00 kn

Subvencija je namijenjena za sufinanciranje kupnje do 5kg šećera i/ili šećernih pogača po pčelinjoj zajednici. Subvencija se odobrava u iznosu od 50% dokumentiranih troškova, a maksimalno 400,00 kuna po zahtjevu.  

 

OPG-ima s područja grada Bjelovara

 

Odgovorna osoba: Miroslav Šmit, viši stručni suradnik za poljoprivredu, msmit@.bjelovar.hr

 

Link: http://www.bjelovar.hr/download/uo_za_gospodarstvo/grad-bjelovar-poljoprivreda-potpore-2017.pdf

Trajni link do ovog članka: http://www.pcelarska-udruga-bilogora.hr/?p=2811